Paljud isetegijad suudavad kohandada ka kodus olemasolevatest asjadest mängurile vajaliku laua kuid ka mööblitööstused on arendanud mänguritele sobilikke laudu. Lauad jagunevad kaheks: kontorilaua taolised statsionaalsed lauad ning mobiilsed /konvert stiilis arvutilauad. 

Mobiilsed lauad on kerged ning lihtsasti kohandatavad vastavalt vanusele ning vajadusele. Konvert lauad on tihtipeale kokkuklapitavad ning ühest kohast teise lihtsalt liigutatavad. Kuna mobiilsete laudade üheks parimaks kasuteguriks on kerge konstruktsioon ja innovatiivne eesmärk, siis on võimalik seda üles seada pea kõikjale.

Statsionaalsed lauad on tugeva konstruktsiooniga ning vajavad erinevalt mobiilsetest laudadest rohkem ruumi. Statsionaalse lauana saab kasutada nii kontorilaude, kirjutuslaudu, kummuteid ning elektrilisi laude. Mängurid saavad valida just endale sobiva vastavalt vajadusele. 

Kummutlauad on muutunud mängurite seas viimase aasta jooksul väga populaarseks. Paljud Nutz kasiino kasutajad ning Call of Duty mängurid kasutavad kummutlaude oma netitegevuse jaoks nüüdseks pea igapäev. 

Võimalikud versioonid kummutite ümberehitamiseks mänguritele:

  1. Bluetooth teeb imesid

Kuna enamus tehnikat on võimalik oma arvutiprotsessoriga ühendada bluetoothi abil, ei pea muretsema enam juhtmete pärast. Kummutkappi ei pea ümberehitama, kuid võimalusel võiks kinnitada kapp siiski seina külge, et ei tekiks ohtu ümber kukkumisele. Klaviatuur ning hiir võivad statsionaalselt jäädagi toolile ning kummutile tuleks paigutada vaid ekraan ning protsessor. Kummutisahtleid saab kasutada oma lisavarustuse hoiustamiseks ning retromängude arhiveerimiseks. 

  1. Pikenda oma lauda

Kuna kummuteid on müüa erinevates pikkustes, siis ostu korral tuleks arvesse võtta ka toa suurust ning reaalset tööpinna suurust. Kahe väiksema kummuti soetamise korral on võimalik ka lauda pikendada täiesti tavalise lauaplaadi abil. Ehituse järel näeb laud välja pigem siiski kirjutuslaua sarnasena. Lauaplaadi kinnitamisel kummutitele tuleks kasutada kinnitusvahendeid, et laud püsiks korralikult koos ning ohutu. 

  1. Moodne uuskajastamine

Kohalikust teise ringi poest soetatud antiikne kummutkapp sobib ideaalselt mänguritele. Kuna varasemalt ehitati mööblit täispuidust, on võimalik nüüdseks vana mööblit kerge ümber ehitada. Sahtlite eemaldamisel saab teha jalgade jaoks ruumi kuid tooli kaua alla lükata ei saa. Sahtlite eemaldamisel tuleks lauapinnale lisada oma asjade hoiustamiseks mõned haldusüksused.

  1. Kontorist mängurimaailma

Kontoritarvete kauplustes on spetsiaalselt müügil kummutlauad, mis sarnanevad nii kirjutuslaudadele kui ka tavalistele kummutitele. Kummutlaudade puhul on üheks tähtsamaiks osaks kummutiosa, mis konstruktsioonilt toetab kogu lauaplaati. Kummutiosasse on võimalik panna hoiule kõik oma mängimisega seotud tehnika ning plaadid. Kirjutuslaua poolne osa on laia lauaplaadiga, mille puhul saab kasutusele võtta ka suure ekraani või isegi mitu. Ruumi on nende jaoks piisavalt ning kandevõime võimaldab seda samuti.

  1. Sekreterilaud ja eksootiline lähenemine 

Kirjutuslaudade eelkäijaks on sekreterilaud, mis oma välimuselt meenutab nelja jalaga kirstu. Statsionaalne kirjutuslaua on varjatud kapi uksega, mis avaneb hingede abil allapoole. Restaureerimise abil on võimalik muuta laud endale vastavalt mugavaks ning tihtipeale võtavad artistlikud mängurid just selle sama laua kasutusele. 

Mängurid panustavad tavaliselt rahaliselt just toolile, sest füüsiliselt koormab mängimine just selga ning ülakeha. Kuid kui laua kõrgus ning ehitus ei ole ergonoomiliselt vastav mängijale, ei piisa ka parimast lauast, et vähendada kehalisi pingeid. Kui raha ei jätku korraliku mängurilaua ostmiseks, siis piisab mõnesajast eurost, et endale ise vajalik laud valmis ehitada.