Stiilne valge kummutKummut on universaalne ja vajalik mööbliese igas magamistoas. Tegu on esemega, mis on meie ümber olnud aastasadu ning edukalt oma rolli täitnud. Ja kuigi ajaga võib paljugi muutuda, siis ideaalselt tuppa sobiv kummut ei lähe kunagi moest välja.

Võttes tähelepanu alla võimalikud värvilahendused, on variante palju – kummut valge, pruun, helebeež, mustriga või mustrita. Ideaalseks valikuks on siiski valge kummut. Põhjus, mis teeb selle värvi alati parimaks valikuks, peitub selles, kuidas me värve tajume. Valge ei muutu kunagi koormavaks, vaid suudab teisi värve täiendada, sest valge on väga heas sobivuses kõikide teiste värvidega. See tähendab, et valged kummutid sobivad ükskõik millise sisekujundusega tuppa. Kummut valge värviga on eriti hea valik neile, kes ei talu üheülbalisust ning soovivad tihedalt toa välimust ja disaini muuta.

Kui muidu peab uuendama ka teisi mööbliesemeid toas, siis kui ostetud sai valge kummut, ei pea hakkama seda välja vahetama. Piisab sellest, kui mõne lihtsa detaili abil kummut uue disainiga kohaldada: diivaniga sama tooni käepidemed; tapeedimustrit jälgiv eemaldatav kleeps sahtlitele või sobivat värvi linik kummuti peale.

Variante on kindlasti palju, kuid valge kummutiga ei ole võimalik mööda panna. Pildiloleva eseme leiab on24.ee e-poest hinnaga 302 eur.