riidekappMagamistoa kõige olulisem ese on voodi, millele järgneb kohe riidekapp või kummut ehk mööbliese, mis mahutab kõik sinu aksessuaarid ning riided.
Kui magamistoas on ruumipind limiteeritud ja peab valima, kas soetada mahukas riidekapp või kummut, siis millist valikut teha?

Kui sul on palju riideid, siis tõenäoliselt jääb kummuti pinnast väheseks, seega tuleb valida riidekapp. Väikese magamistoa puhul proovi leida nurgakapp, mis kasutab ära maksimaalselt vaba ruumi pinda.
Ruumi avaramaks muutmiseks vali riidekapp koos välipeegliga. Peegelpind loob ruumist avarama ja suurema mulje kui see tegelikkuses on. See on nutikas nipp eelkõige väikestesse magamistubadesse!

Kummut on hea lahendus koju, kus ei ole palju üleliigset pinda ja kus on võimalik ära mahutada riided, ehted jm esemed. Kummutit valides pööra tähelepanu sahtli sügavusele – niigi vähese ruumi puhul soeta kummut, mille sahtlid mahutavad palju rõivaid. Hea kummuti sahtlite sügavus võiks olla vahemikus 40-50 cm. Küsi nõu ja abi mööblisalongidest, et valida parim kummut enda koju.

Kummutit või riidekappi soetades lähtu enda magamistoa eripäradest, suurusest kui ka üldisest interjöörist. Ideaalne kapp ja kummut vastab kõikidele eelnevatele kriteeriumitele. Edu sisustamisel!