Üheks kõige tähtsamaks ülesandeks on oma kodu sisustada vastavalt enda ning oma pere vajadustele. Kodu on võimalik sisustada, kasutades vanu Idamaade sisustustehnikaid. 

Üheks laialt levinumaks on kindlasti Feng Shui, mitmeid aastatuhandeid vana ruumikujundus, mis pärineb Hiinast. Feng Shui toetub taoismi printsiipidele, kus soovitakse luua harmooniline keskkond kodus ning ühiskasutatavates ruumides. Eeldatakse, et feng shui harmooniline võti on hoida tasakaalus eluta esemete ning looduse tasakaalu, mis omakorda loovad terve vaimse tervise kujunemist ning õnne perele ja kodule. 

Feng Shui jaguneb kolmeks: lühiajaline, pikaajaline ning ‘evergreen’ ehk igihaljas. Igihaljas kujundus on loodud pikema aja kui 27 aastat tarbeks. Sel puhul kasutatakse kujunduses ruumikujundust maapindadel, maja struktuuri loomisel, mida ei saa tihti vahetada. Näiteks võiks tuua järve või tiigi kaevamine õigesse kohta tagahoovis, majale uste ja akende paigutamine. maja esiukse suund ilmakaare suunas ning välimine kuju. Lühim aeg, mida kasutatakse eesmärgina on 28 aastat. 

Lühiajaline feng shui on mõeldud kodudes, kus asjade ümber tõstmine võib olla sagedane. Lühiajalise aja maksimaalne ajaperiood on kuni 17 aasta (periood, mil esemeid või mööbleid hoitakse ühes ja samas kohas liikumata). Lühiajalise näitena võib tuua söögilaua paigutamine kööki, diivanilaua asukoht diivani lähedal, imiku voodi paigutamine magamistuppa).

Pikaajaline feng shui on kasutuses 18 kuni 27 aastat. Näitena võiks tuua siin diivani paigutamise suurde tuppa, voodi asukoht magamistoas, riidekapi ehitamine seina külge. Pikaajaline feng shui on kõige enam kasutatav feng shui stiil. 

Ornate Orienatalism

Tegemist on Hiina kultus ruumimuutmis meetodiga, mille puhul kasutatakse nii ornamente, julgeid värve, vaheseinu, paberist dekoratsioone ning bambusest valmistatud sisustuselemente. Kuna julged värvid aitavad tuua kodudesse nii valgust kui õnne, pannakse kasutusse vastavalt Ornate mõtetele nii punaseid, kui ka heledaid toone. Sisustuselemente valmistatakse ise või soetatakse. Enim populaarsemaks on Ming dünastia värvid, nõud, esemed ning muu. 

Minimal

Kõige lihtsam sisustustehnika, millele keskenduvad vastavalt hiinlased. Koju soetatakse vaid esemed, mida tegelikult ka vaja on. Pinnad värvitakse tavaliselt valgeks ning mustaks. Sisustusena soetatakse värvikirevamaid lillesid või maale, millega minimalistlikult tuuakse koju veidi soojust. 

East and West / Ida ja Lääs 

Kuna läänest võetakse Hiinas palju inspiratsiooni, luuakse elamisi, kuhu kombineeritakse läänelikke elemente ning luuakse tehnoloogiliselt arenenud kodusid, kus on suured telekad ning minimalistlikud diivanid ja mööbel. Kultuurile vastavalt lisatakse seintele või vaheneistele kultuuriliselt tähtsaid märke ning disaine, mida soovitakse hoiustada. Siin puhul ei ole feng shui väga tähtis ning jälgitakse pigem mugavusega seotud disaine. 

Kui soovid lähemalt idamaade kultuuriga tutvuda, külasta veebilehti nagu Ninja või Estravel.